HAKKIMIZDA

Yapı sektörüne 1978 yılında tecrübe ve yeteneğimize güvenerek ilk adımımızı attık. 1988 yılında ise Aslandağ Ahşap olarak aile şirketimizi kurduk. İlk markamız olan Artella ile ahşap kapı, banyo ve mutfak ürünleri tasarımı, üretimi ve uygulaması ile başladık. İşimize olan tutkumuz, yüksek müşteri memnuniyeti, kalite ve estetikten ödün vermeyen çalışma prensibimiz ve dürüst çalışma anlayışımız ile bugün Türkiye ve Dünya’da 23 satış noktasına ulaştık. Yurt içinde prestijli projelere imzamızı atarken, geniş bir ihracat ağına ulaşarak Türkiye’nin üreten gücünün kapılarını dünyaya açtık.

2009 yılında ise çalışmalarımızdan aldığımız güç ve sektöre olan bağlılığımız ile STCA Realty Construction markamız ile inşaat sektöründe hızla ilerlemeye başladık. Gayrimenkul geliştirme, alım satım, kiralama işlemlerinin yanı sıra 2012 yılından itibaren konut sektörüne nitelikli proje hedefleri ile girdik.

Yapı sektöründe 30 yılı aşkın süredir var olan firmamız çalıştığı bir çok projede temelinden itibaren teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, mimariye ve çevreye önem veren çalışmalarla, mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla yoluna güvenle ve gururla devam etmektedir.

STCA - Hakkimizda